Naprawa silników Caterpillar


Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki Caterpillar? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Oferta naszego warsztatu

Do podstawowych działań warsztatu NowyMotor zalicza się:
– naprawa silników caterpillar
– regularny i okresowy serwis caterpillar
– diagnostyka i ocena stanu technicznego
– części oryginalne i zamienne
– czyszczenie silników i podzespołów
– wymiana płynów
– poważniejsze i drobne naprawy
– naprawa bezpośrednio u klienta
– doradztwo techniczne
– pilne naprawy awaryjne
– regeneracja silników CAT
– wymiana zużytych silników

Naprawa silników u Państwa

Większość prac remontowych Caterpillar wykonujemy bezpośrednio w warsztacie. Nie wszystkie. Doskonale wiemy, że transport silnika nie jest prostą sprawą, dlatego uruchomiliśmy dodatkową usługę, czyli naprawy silników u klientów. Jak to wygląda w praktyce? Ustalamy termin naprawy, wysyłamy ekspertów z odpowiednimi narzędziami, a na miejscu prowadzimy diagnostykę i prace serwisowe. Są Państwo zainteresowani tą formą? Prosimy kontaktować się z nami pod 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl w celu ustalenia szczegółów.

Dlaczego warto wybrać serwis w naszym warsztacie?

Jesteśmy otwarci do naszych klientów. Do każdego podchodzi indywidualnie. Nie usłyszą u nas Państwo standardowej mowy czy widełek cenowych. Koszty naprawy są uzależnione m.in. od typu silnika czy rodzaju awarii. Bierzemy pod uwagę dodatkowe czynniki podane przez klienta. Na miejscu zawsze doradzamy jak najlepiej, a ofertę dostosowujemy, żeby było odpowiednio cenowo, czasowo z zachowaniem wysokiego stanu naprawy i satysfakcji klienta. Zaufało nam mnóstwo zadowolonych klientów.

Jakość naszego serwisu CAT nie byłaby możliwa, gdyby nie prowadzone przez nas współprace partnerskie. Współpracujemy z autoryzowanymi salonami dostaw części CAT, bazując wyłącznie na oryginalnych rozwiązaniach. Nie opieramy się na przestarzałej technologii. Wyłącznie na nowoczesne, sprawdzone techniki napraw.

Podstawowe informacje o silnikach CAT

Siniki Caterpillar inaczej zwany w skrócie CAT jest amerykańską firmą, która zalicza się do liderów działających w branży produkcji maszyn budowlanych jak i górniczych. Wyróżnili się rynku także z produkcji silników opartych na dieslu oraz turbin gazowych. Firma dopasowała konstrukcyjnie swoje silniki aby były one w stanie pracować na dużych obrotach przy zaoszczędzeniu energii przez długie godziny.

Warto brać pod uwagę także to iż silniki CAT spokojnie mogę być wykorzystywane jako podstawowe źródło energii głównej jak i zapasowej. Silniki wyróżnia długowieczność przed dokonywaniem w nich remontów dzięki czemu mogą nam służyć przez wiele długich lat. Moc maszyn szacowana jest w granicach od 54 do 13600HP. Obecnie głównie są one stosowane w przemyśle morskim jak i budowniczym np. maszyny budowlane, wiertła wydobywcze, okręty czy naprawa agregatów prądotwórczych. Także wykorzystywane są przez armie izraelskie.

Co więcej o silnikach Caterpillar?

Caterpillar oferuje swoim klientom zróżnicowane silniki spełniające normy emisji spalin. Wśród popularnych propozycji możemy znaleźć silniki przemysłowe od 8 do 4920kW czy silniki kolejowe od 205 do 4360 kW.

Producent znany jest w branży z produkcji dodatkowego osprzętu jak układy chłodzenia, sprężarki klimatyzacji czy rozruszniki do silników. Czy jest to istotne? Jak najbardziej. Dlaczego? Otóż silniki CAT potrzebują sprawdzonych elementów jeżeli zależy nam na odpowiedniej jakości pracy silnika i jego podzespołów. Caterpillar stawia ogromną wagę na to, aby ich sprzęt cechował się nie tylko wydajnością zaspokajającą oczekiwania klientów ale przede wszystkim spełnianiem wszystkich norm bezpieczeństwa.

Caterpillar jest marką piszącą własną historię od 1925 roku będąc efektem połączenia dwóch potężnych firm. Obecnie CAT posiada fabryki i magazyny rozlokowane po całym świecie np. Kanada, Japonia czy Polska. CAT słynie z zaopatrywania maszyny budowlane i agregaty prądotwórcze w swoje produkty np. zaopatrywanie minikoparek czy ładowarek.