O Firmie

Warsztat motoryzacyjny NowyMotor powstał w 2009 roku. Założycielem firmy jest Sylwester Nowecki. Nasza firma opiera się na relacji rodzinnej. Pracują u nas wyłącznie pracownicy osobiście przygotowani do zawodu przez założyciela warsztatu.

Specjalizacją naszego warsztatu jest naprawa silników wysokoprężnych, średnich oraz o dużej pojemności (od maszyn budowlanych po pojazdy górnicze i wodne). Specjaliści NowyMotor zajmują się kompleksowymi naprawami głównych i bieżących silników od tradycyjnych pojazdów oraz z turbosprężarkami. Prócz tradycyjnych prac serwisowych umożliwiamy wymianę zużytego sprzętu na nowy.

W dbaniu o naszych klientów staramy się stale poszerzać zakres świadczonych usług, jak i naszych kompetencji. Pracownicy NowyMotor regularnie uczęszczają na szkolenia zawodowe. Dbamy również o nasz sprzęt, posługując się wyłącznie nowoczesnym i wydajnym sprzętem używanego do robót naprawczych.

Warsztat NowyMotor położony jest na ulicy Paderewskiego 9, 96-313 Jaktorów. Bliskie okolice Warszawy (około 40km pod Warszawą). Obsługujemy klientów z całej Polski. Prosimy nie martwić się, jeżeli lokalizacja naszej firmy stwarza Państwu problem z dowozem silnika. Wychodzimy naszym klientom z pomocną dłonią, oferując profesjonalny odbiór silnika od klienta i dostarczenia go do naszego warsztatu, gdzie zdiagnozujemy problem i dołożymy wszelkich starań, aby go naprawić. Naprawiony silnik zostanie dostarczony Państwu pod wskazany przez Państwa adres przez nasz profesjonalny transport.

Usługi naprawcze świadczymy nie tylko na terenie naszego zakładu. Bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie zrealizować usługi na terenie klienta. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli dla Państwa zarezerwować termin.

Oferta profesjonalnego warsztatu motoryzacyjnego NowyMotor skierowana jest do klientów indywidualnych, firm zapewniająca pojazdy służbowe swoim pracownikom oraz przedsiębiorstwom transportowych. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną usługę, terminowość, indywidualne podejście do klienta, a także, co najważniejsze, konkurencyjne ceny!

Zapraszamy do kontaktu!