Naprawa silników Kubota

Szukają Państwo ekspertów od naprawy wysokoprężnych silników marki Kubota? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Zakres naszej oferty napraw

Pewnie zastanawiają się Państwo jakie usługi możemy Państwu zrealizować na terenie naszego warsztatu w Jaktorowie? Następująco:

– Naprawa silników Kubota
– Pełny zakres części do silników: oryginalne/zamienne/eksploatacyjne/podzespoły/osprzęt
– Pełny serwis silników: regularny, okresowy
– Analizy/diagnostyka techniczna
– Modernizacja silników i podzespołów
– Czyszczenie silników
– Zdalne naprawy realizowane u klientów

Jak naprawiamy silniki u klientów?

Nie jest to nowość, a etykieta naszego zakładu. W ten sposób naprawiliśmy silniki mnóstwa maszyn górniczych czy morskich. Klienci kontaktują się z nami, ustalamy termin, wysyłamy naszą ekipę. Specjaliści z NowyMotor diagnozują Państwa silnik i zabierają się do prac remontowych. Serwisanci zabierają ze sobą pełen sprzęt umożliwiający zdiagnozowanie problemu oraz naprawienie go, nawet najbardziej złożonych problemów. Jeżeli naprawa wymagałaby od nas użycie innych rozwiązań, możemy zabrać silnik do naszego warsztatu bez dodatkowych kosztów. Są Państwo zainteresowani? Prosimy kontaktować się telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego warto wybrać warsztat NowyMotor?

Jesteśmy kompleksowi i terminowi w realizowanych remontach silników. Operujemy wachlarzem wielu rozwiązań, skutecznych i nowoczesnych, jak i duża wiedzą, którą chętnie się dzielimy. Indywidualnie podchodzimy do klientów – objawia się to konkurencyjnymi cenami, doradzaniem ekspercko porad. Zaufało nam mnóstwo klientów, żaden nie narzekał. Zapraszamy do zaufania nam, nie pożałują Państwo!

Podstawowe informacje o silnikach Kubota

Silniki Kubota są produkowane przez Japoński koncern, który z początku swojej działalności zajął się produkcją ciężkiego sprzętu budowlanego oraz rolniczego. Z czasem poprzez swoje doświadczenie rozpoczęli produkcję silników wysokoprężnych na światową skalę. Produkcją odbywa się w technologii TIER4 dzięki której mogą być wykorzystane w wielu dziedzinach przemysłowych. Należy dodać, że są one opracowywane w technologii diesel a ich sposób chłodzenia pozwala na długą pracę na najwyższych obrotach unikając przy tym jakichkolwiek przeciążeń jak i przegrzań. Należy dodać, że silniki Kubota odznaczają się na rynku światowym długowiecznością przez co są częściej wybieranych z innych modeli dostępnych na rynku.

Ogromne zastosowanie znajdują w maszynach budowlanych jak i rolniczych. Głównie montowane są w ciągnikach rolniczych jak i koparko-ładowarkach oraz ładowaczach sprawując się doskonale w pracy na każdym terenie

Co więcej o silnikach Kubota?

Kubota swoją przygodę z silnikami zaczął w 1922r, praktycznie od samego początku wyrabiają sobie dobrą reputację wśród klientów. Marka obecnie słynie głównie z 6 serii silników cechujących się różnorodnością zastosowania. Wśród nich wyszczególniamy serie: SM, 00 V3, 00 V7, 05, 03 M oraz BG. O zróżnicowanych zastosowaniu świadczy chociażby seria BG przeznaczona do agregatów prądotwórczych na 1500 lub 1800 rpm, natomiast seria 03 M przeznaczone jest do przemysłowego zastosowania (seria ceniona przez staranność wykonania oraz elastyczności zabudowy). Najpopularniejsza jest jednak seria 05 uznana za lidera w danym zakresie mocy silników. Silniki tej serii wykorzystywane są przez światowym producentów w silnikach wolnossących oraz doładowanej.