Naprawa silników MWM

Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki MWM? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Oferta Jaktorowskiego warsztatu NowyMotor

NowyMotor specjalizuje się w naprawach silników wysokoprężnych. Oferta zakłada m.in.

– Naprawa silników MWM
– Ocena stanu technicznego
– Modernizacja poprawiająca wydajność i osiągi silnika
– Czyszczenie silników
– Zamienniki i oryginalne części
– Naprawy wyjazdowe
– Doradztwo

Na czym polega naprawa wyjazdowa?

Wysyłamy ekipę (lub pracownika) do Państwa. Dokonuje analizy technicznej na podstawie której ocenia przyczynę problemu. Posiada ze sobą pełne osprzętowania, dzięki czemu jest w stanie naprawić silnik na miejscu, bez konieczności przewożenia go do nas. Tak naprawiliśmy wiele maszyn górniczych lub pojazdów morskich. Są Państwo zainteresowani tą formą napraw silników MWM przez nas? Prosimy kontaktować się z nami telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Czy warto nas wybrać?

Myślę, że ilość pozytywnych opinii mówi sama za siebie. Od nas klienci wychodzą wyłącznie zadowoleni. Dlaczego? Wysoka jakość napraw idąca w parze z konkurencyjną ceną i terminową realizacją usług. Niewykluczone, że zdarzą się drobne obsuwy. Informujemy o nich z wyprzedzeniem i przyznajemy odpowiednie profity zamiast tego np. obniżona cena obsługi, rabat na kolejną naprawę czy wydłużoną gwarancję. Dodam jeszcze tylko, że do każdego podchodzimy indywidualnie. Brak szablonowego traktowania z naszej strony.

Parę słów o marce silników MWM

Silniki MWM są produkowane przez niemieckiego dystrybutora, którego pełna nazwa nosi Motorenwerke Mannheim. Firma zajmuje się głównie obsługą maszyn rolniczych i z tego powodu silniki są głównie dostosowywane pod te potrzeby. Obecnie firma posiada bardzo dobrą opinię o swoich wytworach dzięki czemu są jednym z liderów światowych w tej branży. Zastosowanie nowoczesnych technik przy ich dystrybucji gwarantuje uniknięcie negatywnego wpływu na środowisko poprzez ograniczenie emisji spalin jaki poziomu hałasu. Podobnymi cechami charakteryzuje się marka Deutz. Dobrze wspomnieć, że dzięki przystosowaniu ich do rolnictwa, doskonale dają sobie radę podczas prac na nierównych terenach jak i w ciężkich warunkach pogodowych gdzie silniki mogą bez problemu funkcjonować na najwyższych obrotach.

MWM tworzy i montuje swoje silniki głównie do pojazdów rolniczych. Można tutaj wyróżnić takie pojazdy jak ciągniki czy traktory. Zdarza się także iż można znaleźć wykorzystywanie ich w maszynach nawodniczych.

Co więcej o silnikach MWM?

Na pewno zaciekawi Was fakt, że koncern MWM w 2009 roku został zakwalifikowywany jako trzeci co do wielkości światowy producent silników wysokoprężnych. Nic dziwnego biorąc pod uwagę, że wyprodukowane przez nich silniki znajdują zastosowanie u takich marek jak Holder, Lanz, Fendt, Claas czy Rischer.

Na dzień dzisiejszy koncern działa pod nazwą Caterpillar Energy Solutions GmbH. Aktualnie gazowe silniki MWM znajdują zastosowanie w układach biogazowych oraz kogeneracyjnych o mocach z zakresu 400-4300KW. Koncern MWM zasłynął z innowacyjnej technologii wyposażającej autobusy w układ napędowy oraz gaz ziemny. Projekt był pierwszym tego typu rozwiązaniem zastosowanym na terenie Brazylii.