Naprawa silników Iveco

Szukają Państwo ekspertów od naprawy wysokoprężnych silników marki Iveco? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Zakres usług naprawczych warsztatu NowyMotor

Na terenie naszego warsztatu świadczymy usługi z zakresu:

– Naprawa silników Iveco
– Serwis silników: regularny i okresowy
– Sprowadzenie, sprzedaż, montaż oryginalny i zamiennych części do silników
– Analiza techniczna (diagnostyka)
– Modernizacja silników, części i podzespołów
– Czyszczenie silników
– Serwis u klientów

Naprawiamy silniki również u Państwa!

Specjalnie dla Państwa możemy udać się i dokonać pełny zakres prac remontowych na terenie Państwa domostwa. Wcześniej ustalamy termin, nasza ekipa pojawia się, wykonuje pełną analitykę i zabiera się do prac. Usługa nie jest dodatkowo płatna, a nasi pracownicy mają ze sobą niezbędne przybory naprawcze i diagnostyczne. W ten sposób naprawiliśmy wiele silników wysokoprężnych np. pojazdów morskich. Są Państwo zainteresowani tą formą prac? Prosimy kontaktować się telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego NowyMotor?

Prace remontowe w naszym warsztacie niosą kilka zalet m.in. otrzymanie gwarancji na nasze naprawy, terminowa realizacja napraw silników, indywidualne podejście do klientów, co oferuje zawsze konkurencyjną cenę, doświadczona i sympatyczna ekipa serwisowa posługująca się sprawdzonymi i nowoczesnymi metodami napraw oraz możliwość odbioru niesprawnego silnika od klienta, jak i wykonanie napraw u klientów.

Podstawowe informacje o silnikach Iveco

Silniki Iveco są konstrukcjami od włoskiej firmy działającej na skalę światową, która zajmuje się nie tylko tworzeniem silników ale także produkcją samochodów ciężarowych, autobusów czy samochodów dostawczych na skalę światową. Przez wieloletnią produkcję silników firma wypracowała doskonały system, który ogranicza emisje spalin do minimum dzięki czemu jest bardzo pożądana przez wiele firm oraz osób prywatnych z całego świata do swoich pojazdów. Na szczególną uwagę zasługuje także to iż firma nie ogranicza się tylko do produkcji silników wysokoprężnych ale poszerzyła swoje działania do silników stacjonarnych oraz cnd i diesel.

Iveco wykorzystuje swoje silniki w montowaniu ich w pojazdach typu cięższych np. maszyny budowlane, przemysłowe czy rolnicze. Bardzo często montowane są w samochodach ciężarowych z wagę do 3,5t oraz pojazdów strażniczych. Dzięki ich konstrukcją mogą one sprawować się bez problemu na terenach o złożonym ukształtowaniu terenu.

Co więcej o silnikach Iveco?

Mówiąc o serii silników Iveco warto wspomnieć o tym, z czego koncern słynie najbardziej. Jedną z rzeczy ejst seria samochodów dostawczych Iveco Daily charakteryzujących się średnią masą do 7 ton. Produkcją samochodu zajmuje się Fiat od 1978r. Pierwsze modele zostały szybko zastąpiona przez takie marki jak Fiat Ducato. Marka odznaczyła się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wśród charakterystycznych elementów wymienia się m.in. wspomaganie układu hamowania czy ABS + EBD. Pierwsze modele wyróżniały się silnikami o pojemności 2.8l. Z czasem zostały wzbogacone turbosprężarkami czy intercoolerem, a pojemność podskoczyła do 106KM.