Naprawa silników Iveco

Podstawowe informacje

Silniki Iveco są konstrukcjami od włoskiej firmy działającej na skalę światową, która zajmuje się nie tylko tworzeniem silników ale także produkcją samochodów ciężarowych, autobusów czy samochodów dostawczych na skalę światową. Przez wieloletnią produkcję silników firma wypracowała doskonały system, który ogranicza emisje spalin do minimum dzięki czemu jest bardzo pożądana przez wiele firm oraz osób prywatnych z całego świata do swoich pojazdów. Na szczególną uwagę zasługuje także to iż firma nie ogranicza się tylko do produkcji silników wysokoprężnych ale poszerzyła swoje działania do silników stacjonarnych oraz cnd i diesel.

Iveco wykorzystuje swoje silniki w montowaniu ich w pojazdach typu cięższych np. maszyny budowlane, przemysłowe czy rolnicze. Bardzo często montowane są w samochodach ciężarowych z wagę do 3,5t oraz pojazdów strażniczych. Dzięki ich konstrukcją mogą one sprawować się bez problemu na terenach o złożonym ukształtowaniu terenu.

Nasza oferta

Do podstawowych działań warsztatu NowyMotor zalicza się:

  • – naprawa silników iveco
  • Serwis silników
  • – dostawa oraz instalacja filtrów do każdego modelu silnika
  • – ściąganie oraz montowanie oryginalnych części i zamiennych
  • – modernizacja i pełne remonty
  • – analiza techniczna
  • – wykonanie kompleksowego przeglądu


Co więcej o silnikach Iveco?

Mówiąc o serii silników Iveco warto wspomnieć o tym, z czego koncern słynie najbardziej. Jedną z rzeczy ejst seria samochodów dostawczych Iveco Daily charakteryzujących się średnią masą do 7 ton. Produkcją samochodu zajmuje się Fiat od 1978r. Pierwsze modele zostały szybko zastąpiona przez takie marki jak Fiat Ducato. Marka odznaczyła się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wśród charakterystycznych elementów wymienia się m.in. wspomaganie układu hamowania czy ABS + EBD. Pierwsze modele wyróżniały się silnikami o pojemności 2.8l. Z czasem zostały wzbogacone turbosprężarkami czy intercoolerem, a pojemność podskoczyła do 106KM.