Naprawa silników Cummins


Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki Cummins? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Oferta naszego warsztatu

Wybierając serwis silników Cummins w NowyMotor, mogą Państwo liczyć na usługi z zakresu:
– Naprawa silników Cummincs
– Regeneracja układów maliwowych
– Części oryginalne i zamienne
– Modernizacja części i podzespołów
– Kompleksowy serwis
– Naprawa silników u klienta
– Diagnostyka
– Techniczne doradztwo
– Wymiana płynów
– Czyszczenia silników, części i podzespołów

Naprawy u klienta

Co wyróżnia nasz warsztat? Zdecydowanie naprawa silników u klienta. Jak to działa? Umawiamy się na konkretny termin i wysyłamy do Państwa naszą ekipę posiadającą pełny sprzęt. Na miejsc, u Państwa, dokonujemy pełnej diagnostyki. Na podstawie analiz weryfikujemy przyczyny problemów i zakres prac. Wszelkie prace zrealizujemy u Państwa. Usługi wielokrotnie realizowaliśmy np. przy statkach. Są Państwo zainteresowani tą formą? Prosimy kontaktować się z nami pod 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Po pierwsze – doświadczona ekipa z wieloletnim obeznaniem w remontach silników Cummins. Praktykę nabywaliśmy w innych warsztatach, aż stanęliśmy na własne nogi. Na koncie posiadamy mnóstwo stałych klientów, przede wszystkim zadowolonych.

Po drugie – korzystamy z nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań naprawiając silniki wysokoprężne Cummins. Zwracamy uwagę na przyczyny problemów oraz Państwa potrzeby. Doradzamy najlepsze rozwiązania informując o widełkach cenowych czy wszelkich aspektach.

Po trzecie – Indywidualne podejście do klienta. Nie naciągamy, nie rzucamy słów na wiatr, ani nie podchodzimy szablonowo. Ofertę dostosowujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb. Z nami mogą być Państwo spokojni.

 

Podstawowe informacje o silnikach Cummins

Silniki Cummins są produkowane przez amerykański firmę, która charakteryzuje się nie tylko w produkowaniu silników wysokoprężnych ale specjalizuje się także w wytwarzaniu układów napędowych dla cięższych pojazdów zapewniając maksymalne obroty jak i prawidłową pracę silnika w każdych warunkach. Obecnie moc silników liczona jest w skali od 49KM do 4200KM. Cummins wytwarza silniki oparte na gazie sprężonym oraz ziemnym. Poszerzają swoją ofertę dodatkowo o nowoczesne układny kostne i hamulcowe czy agregaty prądotwórcze charakteryzujące się ogromną wytrzymałością i wytwarzaniem dużych zasobów energii elektrycznej.

Silniki zdobyły ogromną sławę na całym świecie, które są chętnie wykorzystywane przez firmy jak i osoby prywatne biorąc pod uwagę ich wysokie parametry i jak najniższe spalanie. Najczęściej wykorzystywane są w budownictwie i ciężkim przemyśle. Najczęściej można spotkać używanie ich w maszynach budowlanych, rolnictwie (głównie kombajny), agregaty prądotwórcze czy autobusy i autokary.

Co więcej o silnikach Cummins?

Omawiają temat silników Cummins warto dodac, że firma posiada program odbudowy silników o wysokiej mocy na bazie silników Diesela. Program dotyczy silników o pojemnościach w przedziale 19-60 litrów. Silniki w oparciu o tej metodzie powstają głównie w 3 krajach: Turcja, Niemcy oraz Wielka Brytania. Siedziba koncernu mieści się w USA, a sama firma obsługuje placówki z całego świata. Cummins Inc specjalizuje się nie tylko w produkcji silników. Wskazać tu możemy tworzenie takich podzespołów jak systemy kontrolne, filtrujące powietrze czy zasilające. Cummins jest głównie znane z wyposażania w swoje silniki pojazdy morskie.