Naprawa silników Cummins

Podstawowe informacje

Silniki Cummins są produkowane przez amerykański firmę, która charakteryzuje się nie tylko w produkowaniu silników wysokoprężnych ale specjalizuje się także w wytwarzaniu układów napędowych dla cięższych pojazdów zapewniając maksymalne obroty jak i prawidłową pracę silnika w każdych warunkach. Obecnie moc silników liczona jest w skali od 49KM do 4200KM. Cummins wytwarza silniki oparte na gazie sprężonym oraz ziemnym. Poszerzają swoją ofertę dodatkowo o nowoczesne układny kostne i hamulcowe czy agregaty prądotwórcze charakteryzujące się ogromną wytrzymałością i wytwarzaniem dużych zasobów energii elektrycznej.

Silniki zdobyły ogromną sławę na całym świecie, które są chętnie wykorzystywane przez firmy jak i osoby prywatne biorąc pod uwagę ich wysokie parametry i jak najniższe spalanie. Najczęściej wykorzystywane są w budownictwie i ciężkim przemyśle. Najczęściej można spotkać używanie ich w maszynach budowlanych, rolnictwie (głównie kombajny), agregaty prądotwórcze czy autobusy i autokary.

Nasza oferta

Do podstawowych działań warsztatu NowyMotor zalicza się:

  • – naprawa silników cummins oraz agregatorów
  • – remonty z wykorzystaniem oryginalnych części i zamiennych
  • – regeneracje układów paliwowych
  • – modernizacja silników
  • – sprowadzanie oryginalnych części od producentów jak i zamienników
  • – kompleksowy serwis


Co więcej o silnikach Cummins?

Omawiają temat silników Cummins warto dodac, że firma posiada program odbudowy silników o wysokiej mocy na bazie silników Diesela. Program dotyczy silników o pojemnościach w przedziale 19-60 litrów. Silniki w oparciu o tej metodzie powstają głównie w 3 krajach: Turcja, Niemcy oraz Wielka Brytania. Siedziba koncernu mieści się w USA, a sama firma obsługuje placówki z całego świata. Cummins Inc specjalizuje się nie tylko w produkcji silników. Wskazać tu możemy tworzenie takich podzespołów jak systemy kontrolne, filtrujące powietrze czy zasilające. Cummins jest głównie znane z wyposażania w swoje silniki pojazdy morskie.