Naprawa silników New Holland

Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki New Holland? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Naprawiamy silniki New Holland i nie tylko…

NowyMotor specjalizuje się w praach remontowych marki New Holland. Nie tylko. Możemy więcej zaoferować Państwu na terenie naszego zakładu mieszczącego się w Jaktorowie. Co? Następująco:

– Naprawa silników New Holland
– Przegląd techniczny wykonywany regularnie czy okresowo
– Oceana stanu technicznego silnika, podzespołów itp.
– Drobne i pełne naprawy
– Dostęp do zamienników czy oryginalnych części
– Doradztwo i kompleksowa pomoc
– Czyszczenie silników
– Prace poprawiające wydajność silników.

Naprawiamy silniki wyjazdowo

Prace serwisowe silników New Holland wykonujemy nie tylko na terenie naszego warsztatu. Prowadzimy je również u klientów, wyjazdowo. Usługi realizowane są choćby w oparciu o maszyny morskie czy górnicze, których transport jest skomplikowany z wiadomych przyczyn. Ekipa NowyMotor na miejscu prowadzi diagnostykę i dalsze naprawy. Zabieramy ze sobą pełen sprzęt. Szczegóły tej formy ustalamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Czy warto wybrać warsztat NowyMotor?

Oczywiście, że tak! Mamy konkurencyjne ceny oraz gwarancję wykonanych przez nas napraw, które zawsze realizujemy terminowo. Jeśli coś nam się omsknie, w porę o tym poinformujemy i udzielmy atrakcyjnego rabatu w zamian. Państwa silniki powierzamy doświadczonej ekipie cieszącej się uznaniem naszych klientów. Nie ma szans, że silnik wróci do Państwa w gorszym stanie! Przekonało się o tym mnóstwo zadowolonych, stałych kientów.

Podstawowe informacje o silnikach New Holland

Silniki New Holland są tworzone przez firmę, która powstałą przy połączeniu 4 innych firm oferujących swoje usługi na najwyższym poziomie. Obecnie New Holland zajmuje się produkcją sprzętów rolniczych. Poza sprzętem rolniczym oferują produkcję lekkich oraz ciężkich maszyn budowniczych, które zyskują uznanie na całym świecie. New Holland zasłynęło z wytworzenia silników, które odporne są na mróz dzięki czemu mogły być one wykorzystywane w ekstremalnych warunkach. Do odpowiedniego chłodzenia zamontowali specjalny płaszcz wodny pełniący doskonałe chłodzenia

Firma głównie montuje swoje silniki w maszynach rolniczych typu ciągniki czy traktory. Poza rolnictwem wykorzystywane są one dodatkowo w sprzętach z budownictwa drogowego, górniczego oraz w wózkach widłowych. Bardzo często montowane są one w sprzętach domowych typu rozdrabniarki czy piły do drewna.

Co jeszcze o silnikach New Holland?

Firma New Holland dba o stany przejściowe. Silniki, głównie spotykane przy ciągnikach, nie tylko odznaczają się utrzymaniem wydajności ale przede wszystkim na zachowaniu rezerwy momentu obrotowego, niekiedy sięgającego do 35%. Oznacza to, że silnik zachowa jednolitą prędkość, nawet na ciężkim terenie, nawet w przypadku, kiedy pojazd zostanie załadowany znaczącą wagą produktów.

New Holland podejmuje współpracę z innymi specjalistycznymi firmami podczas opracowywania nowych technologii. Przykładem tego jest technologia zgodną z normą Tier 4A, która została opracowana z FPT Industrial. Firma znana jest również ze współpracy z koncernem Fiat, który w 1997 roku opracował popularną technologię Common Raily. Technologia trafiła do masowej produkcji Alfa Romeo 156.