Naprawa silników New Holland

Podstawowe informacje

Silniki New Holland są tworzone przez firmę, która powstałą przy połączeniu 4 innych firm oferujących swoje usługi na najwyższym poziomie. Obecnie New Holland zajmuje się produkcją sprzętów rolniczych. Poza sprzętem rolniczym oferują produkcję lekkich oraz ciężkich maszyn budowniczych, które zyskują uznanie na całym świecie. New Holland zasłynęło z wytworzenia silników, które odporne są na mróz dzięki czemu mogły być one wykorzystywane w ekstremalnych warunkach. Do odpowiedniego chłodzenia zamontowali specjalny płaszcz wodny pełniący doskonałe chłodzenia

Firma głównie montuje swoje silniki w maszynach rolniczych typu ciągniki czy traktory. Poza rolnictwem wykorzystywane są one dodatkowo w sprzętach z budownictwa drogowego, górniczego oraz w wózkach widłowych. Bardzo często montowane są one w sprzętach domowych typu rozdrabniarki czy piły do drewna.

Nasza oferta

Do podstawowych działań warsztatu NowyMotor zalicza się:

  • naprawa silników new holland
  • – przegląd techniczny całego silnika
  • – kompleksowe remonty z pełnym monitoringiem
  • – oryginalne oraz zamienne części: eksploatacyjne, podzespoły, filtry do każdego rodzaju.
  • – regularny serwis silników wraz z pełnym zestaw napraw

Co jeszcze o silnikach New Holland?

Firma New Holland dba o stany przejściowe. Silniki, głównie spotykane przy ciągnikach, nie tylko odznaczają się utrzymaniem wydajności ale przede wszystkim na zachowaniu rezerwy momentu obrotowego, niekiedy sięgającego do 35%. Oznacza to, że silnik zachowa jednolitą prędkość, nawet na ciężkim terenie, nawet w przypadku, kiedy pojazd zostanie załadowany znaczącą wagą produktów.

New Holland podejmuje współpracę z innymi specjalistycznymi firmami podczas opracowywania nowych technologii. Przykładem tego jest technologia zgodną z normą Tier 4A, która została opracowana z FPT Industrial. Firma znana jest również ze współpracy z koncernem Fiat, który w 1997 roku opracował popularną technologię Common Raily. Technologia trafiła do masowej produkcji Alfa Romeo 156.