Naprawa silników Yanmar

Podstawowe informacje

Silniki Yanmar zaliczają się do liderów wśród marek silnikowych, które cieszą się dobrą reputacja światową. Pożądane są wśród maszyn samochodowych takich jak Weber czy Doosan. Produkty marki Yanmar idealnie dopasowują się do współczesnych standardów spełniając wszelkie normy przyjazne dla środowiska dzięki zastosowaniu w nich technologii TIER3, która zapewnia minimum spalania oraz hałasu wytwarzanego. Budowa maszyn od tej marki jest do siebie tak dopracowana, że jest minimum spalania przy maksymalnej mocy. Należy dodać, ze szacowana moc tych silników w jest liczona od 2,5KW do 61,7KW. Minimalne spalanie jest zapewnione dzięki perfekcyjnym systemom chłodzącym np. chłodzenie cieszą czy powietrzem.

Produkty danej marki stosowane głównie są w maszynach budowlanych. Najczęściej możemy znaleźć je w transporterach, koparkach oraz minikoparkach. Również możemy znaleźć je w agregatach prądotwórczych. Znajdują swoje zastosowanie również w morskim przemyśle.

Nasza oferta

Do podstawowych działań warsztatu NowyMotor zalicza się:

  • naprawa silników yanmar
  • – sprowadzanie oryginalnych części i podzespołów
  • – dopasowywanie zamienników
  • – modernizacja oraz kompleksowe remonty silników
  • – sprawdzanie stanu technicznego
  • – serwis i pełny przegląd


Co więcej o silnikach Yanmar?

Koncern Yanmar zasłynął z produkcji najmniejszego silnika diesel na świecie. Mowa o 3-cylindrowym silniku o numerze 3JH40. Nowe dziecko Yanmar spełnia normy spalania Tier 3 oraz EU RCD Tier 2. Co oznacza to w praktyce? Silnik pracuje z najmniejszym kosztem spalania. Błędem nie będzie poszukienie się na stwierdzenie, że mówimy o bezdymnej pracy. Co więcej Yanmar 3JH40 gwarantuje minimalny poziom generowanego hałasu oraz zużycia paliwa.

Yanmar wprowadziło na rynek nowe modele silników, które w 2017r. ukazały się o mocach 150, 170 i 195 KM. Mowa o silnikach cechującymi się jednostkami mocy w 230 i 250 KM. Silniki zostały zaprojektowane z myślą o łodziach i komercyjnych jednostkach. Niezwykła wydajność została spełniona za sprawą technologii z serii 4LV cechujące się wyższą mocą w porównaniu z poprzednimi modelami.