Naprawa silników Yanmar

Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki Yanmar? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Co zakłada oferta naszego warsztatu?

Dostępni jesteśmy przez 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty. W tym czasie realizujemy dla Państwa następujące prace:

– Naprawa silników Yanmar
– Części oryginalne, oryginalne podzespoły, również zamienniki
– Prace modernizacyjne i remontowe silników
– Ocena techniczna, pełna diagnostyka
– Regularne i okresowe przeglądy
– Porady techniczne
– Naprawy zdalne

Na czym polegają naprawy zdalne?

Już spieszymy z odpowiedzią – inaczej są to naprawy realizowane przez naszych pracowników na wyjazdach, najczęściej u Państwa. Ekipa udaje się z pełnym sprzętem, na miejscu przeprowadzają diagnostykę i biorę się za naprawę. Jeśli niemożliwa będzie naprawa na miejscu, przetransportujemy silnik (bez dodatkowych kosztów) do nas i zajmiemy się nim na miejscu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego warto wybrać nasz warsztat?

Nie nabijamy klientów w butelkę. Do każdego podchodzimy indywidualne, szczerze przedstawiając kwestię i doradzając najlepsze rozwiązania. Serwis silników Yanmar prowadzony jest przez doświadczoną ekipę, która nabyła doświadczenie w ciągu lat. Korzystamy wyłącznie z pewnych i nowoczesnych metody/technologii gwarantujących sukces.

Podstawowe informacje o marce Yanmar

Silniki Yanmar zaliczają się do liderów wśród marek silnikowych, które cieszą się dobrą reputacja światową. Pożądane są wśród maszyn samochodowych takich jak Weber czy Doosan. Produkty marki Yanmar idealnie dopasowują się do współczesnych standardów spełniając wszelkie normy przyjazne dla środowiska dzięki zastosowaniu w nich technologii TIER3, która zapewnia minimum spalania oraz hałasu wytwarzanego. Budowa maszyn od tej marki jest do siebie tak dopracowana, że jest minimum spalania przy maksymalnej mocy. Należy dodać, ze szacowana moc tych silników w jest liczona od 2,5KW do 61,7KW. Minimalne spalanie jest zapewnione dzięki perfekcyjnym systemom chłodzącym np. chłodzenie cieszą czy powietrzem.

Produkty danej marki stosowane głównie są w maszynach budowlanych. Najczęściej możemy znaleźć je w transporterach, koparkach oraz minikoparkach. Również możemy znaleźć je w agregatach prądotwórczych. Znajdują swoje zastosowanie również w morskim przemyśle.

Co więcej o silnikach Yanmar?

Koncern Yanmar zasłynął z produkcji najmniejszego silnika diesel na świecie. Mowa o 3-cylindrowym silniku o numerze 3JH40. Nowe dziecko Yanmar spełnia normy spalania Tier 3 oraz EU RCD Tier 2. Co oznacza to w praktyce? Silnik pracuje z najmniejszym kosztem spalania. Błędem nie będzie poszukienie się na stwierdzenie, że mówimy o bezdymnej pracy. Co więcej Yanmar 3JH40 gwarantuje minimalny poziom generowanego hałasu oraz zużycia paliwa.

Yanmar wprowadziło na rynek nowe modele silników, które w 2017r. ukazały się o mocach 150, 170 i 195 KM. Mowa o silnikach cechującymi się jednostkami mocy w 230 i 250 KM. Silniki zostały zaprojektowane z myślą o łodziach i komercyjnych jednostkach. Niezwykła wydajność została spełniona za sprawą technologii z serii 4LV cechujące się wyższą mocą w porównaniu z poprzednimi modelami.