Naprawa silników Perkins

Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki Perkins? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Oferta napraw Perkins w NowyMotor obejmuje

Specjalizujemy się w naprawach i serwisie silników Perkins. Za terminem naszych usług kryją się następujące konkrety:

– Naprawa silników Perkins
– Modernizacja i prace poprawiające wydajność silników
– Czyszczenie sprzętu
– Ocena techniczna, diagnostyka, analizy
– Pełne doradztwo
– Części oryginalne i zamienne
– Naprawy u klientów
– Drobne i większe naprawy

Naprawy u klientów? Ale jak?

Nie każdą naprawę można zrealizować dowożąć silnik do warsztatu np. maszyn morskich czy górniczych. W takich przypadkach wysyłamy naszą ekipę ze sprzętem. Na miejscu wykonują diagnostyczną ocenę i zabierają sie do pracy. Wszelkie szczegóły, w tym cenowe, uzgadniamy indywidualnie telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Czy warto nasz wybrać?

Proste, że tak! O jakości naszych usług świadczy duża ilość zadowolonych klientów nie stroniących od pozostawienia pozytywnych ocen. Jesteśmy terminowi, kompleksowi i gwarantujący jakość napraw. Udzielamy gwarancji na nasze naprawy, kilkuletnie, aby ostudzić wszelkie obawy. Korzystamy ze sprawdzonych technik oraz nowoczesnych technologii. Do każdego podchodzimy indywidualnie, nigdy szablonowo.

Słów kilka o marce Perkins

Silniki Perkins jednym z niewielu modeli, które są popularne i pożądane na skalę światową, głównie w krajach azjatyckich, Ameryce czy Europie. Perkins znany jest z tworzenia silników przemysłowych najwyższej jakości w oparciu o współczesne wymogi jak i technologie, które skutecznie czynią go wydajnym oraz bezpiecznym dla środowiska. Moc każdego z silników szacowana jest w granicach od 55 do 74KM przy zastosowaniu nowego paliwa – bio diesel, który zapewnia niezawodność a kompatybilność podzespołów zapewnia niewielkie spalanie.

Silniki tej firmy znajdują ogromne zastosowanie w maszynach budowlanych oraz rolniczych typu ciągniki, traktory czy koparki. Montowane są także w maszynach morskich – jednostek pływających typu okręty.

Co więcej o silnikach Perkins?

Koncern Perkins jest znany z zastosowania ich silników nie tylko w maszynach budowlanych. Z roku na rok silniki Perkins znajdują zastosowanie m.in. w agregatach prądotwórczych, kruszarkach czy wózkach widłowych. Jest to możliwe dzięki temu, że koncern Perkins koncentruje się na produkcji mniejszych i większych silników. Serię silników jak Perkins 1004 czy nowa seria 1000 są wykorzystywanie przez ponad tysiąc światowych producentów wytwarzających specjalistyczny sprzęt czy konstrukcje np. maszyny do produkcji energii elektrycznej.

Warto dodać, że koncern mocno koncentruje się na produkcji silników ograniczających emisję spalin zapewniając przy tym samym dostarczanie tej samej ilości energii co poprzednie modele. Ograniczone zostało również zużycie paliwa, aby było ono na odpowiednim poziomie przy możliwych zredukowaniu poziomu hałasu.