Naprawa silników Mercedes

Podstawowe informacje

Silniki Mercedes są klasowej marki silnikami, które zdobyły uznanie wśród kierowców na całym świecie. Firma zajmująca się ich produkcją zasłynęła także z produkcji limuzynowych samochodów, które gwarantują wysoki poziom jazdy. Silniki tworzone pod marką Mercedes tworzone są w technologii diesel, które schładzane są za pomocą olejów, wody i powietrza zapewniają unikanie przeciążań podczas pracy na wysokich obrotach. Oceniane są jako silniki łagodne i przyjemne do pracy przy minimalnym spalaniu oraz emisji szkodliwych gazów dla środowiska. Jeżeli chcemy zadbać o komfort jazdy, to warto zainteresować się właśnie tą marką. Marka pozwalająca na przewyższenie osiągów serwowanych przez silniki deutz.

Obecnie instalowane są głównie w pojazdach osobowych marki Mercedes. Poza pojazdami osobowymi można znaleźć je także w ciągnikach siodłowych czy maszynach przemysłowych, które obsługują maszyny na wysokich obrotach przez wiele godzin a odpowiedni poziom chłodzenia zapewnia im ciąg pracy.

Nasza oferta

Do podstawowych działań warsztatu NowyMotor zalicza się:

  • naprawa silników mercedes
  • – ocena sprawności technicznej
  • – sprowadzanie oryginalnych oraz zamiennych części eksploatacyjnych oraz podzespołów
  • – pełne remonty całego silnika wraz wszystkich jego podzespołów
  • – kompleksowy serwis silników wysokoprężnych wraz z regularnym przeglądem


Co więcej o silnikach Mercedes?

Mercedes jest marką znaną światu głównie z wolnossących silników Diesela. Świat podbiły silniki W123 oraz W124, które bez jakichkolwiek usterek (przynajmniej większych) były w stanie przemierzyć ponad 2 mln kilometrów. Technologia na wiele lat podbiła serca kierowców. Koncern z biegiem czasu rozszerzył swoją ofertę o silniki benzynowe wśród, których odznaczają się takie jednostki jak M160, M281 czy M11. Mowa o silnikach zróżnicowanych pojemnościowo. Dwa pierwszego znaczenia są silnikami o pojemnościowych poniżej 1l. Zupełnym przeciwieństwem jest M111, który produkowany był do 2003r o pojemności od 1.8 do 2.3l.