Naprawa silników Mercedes

Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki Mercedes? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Naprawiamy i nie tylko!

– Naprawa silników Mercedes – od drobnych po większe wyzwania
– Diagnostyka techniczna
– Oryginalne i zamienne części eksploatacyjne, silnikowe, podzespoły
– Okresowy serwis silników Mercedes
– Modernizacja silników poprawiające osiągi
– Czyszczenie silników
– Doradztwo techniczne

Możemy naprawić u Państwa, serio!

Nie każdy silnik można łatwo przewieźć. Narażone są na to m.in. maszyny górnicze czy morskie, których naprawami również się zajmujemy. W takim przypadku możemy wysłać naszą ekipę, która na miejscu zdiagnozuje przyczynę problemów i upora się z trudnością. Doświadczonych serwisantów wysyłamy z pełnym, niezbędnym wyposażeniem. W razie zainteresowania, prosimy kontaktować się telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Czy NowyMotor jest dobrym wyborem?

Myślę, że odpowiedź w formie pozytywnych opinii będzie wystarczająca. Mamy mnóstwo zadowolonych stałych klientów. Wracają do nas, ponieważ poza terminową realizacją usług w konkurencyjnych cenach, zapewniamy indywidualne podejście do klienta objawiające się m.in. dostosowaniem stawki do warunków klienta, szczere opisywanie sytuacji z dokładnym wyjaśnieniem czy doradztwo w zakresie naprawy.

Podstawowe informacje marce silników Mercedes

Silniki Mercedes są klasowej marki silnikami, które zdobyły uznanie wśród kierowców na całym świecie. Firma zajmująca się ich produkcją zasłynęła także z produkcji limuzynowych samochodów, które gwarantują wysoki poziom jazdy. Silniki tworzone pod marką Mercedes tworzone są w technologii diesel, które schładzane są za pomocą olejów, wody i powietrza zapewniają unikanie przeciążań podczas pracy na wysokich obrotach. Oceniane są jako silniki łagodne i przyjemne do pracy przy minimalnym spalaniu oraz emisji szkodliwych gazów dla środowiska. Jeżeli chcemy zadbać o komfort jazdy, to warto zainteresować się właśnie tą marką. Marka pozwalająca na przewyższenie osiągów serwowanych przez silniki deutz.

Obecnie instalowane są głównie w pojazdach osobowych marki Mercedes. Poza pojazdami osobowymi można znaleźć je także w ciągnikach siodłowych czy maszynach przemysłowych, które obsługują maszyny na wysokich obrotach przez wiele godzin a odpowiedni poziom chłodzenia zapewnia im ciąg pracy.

Co więcej o silnikach Mercedes?

Mercedes jest marką znaną światu głównie z wolnossących silników Diesela. Świat podbiły silniki W123 oraz W124, które bez jakichkolwiek usterek (przynajmniej większych) były w stanie przemierzyć ponad 2 mln kilometrów. Technologia na wiele lat podbiła serca kierowców. Koncern z biegiem czasu rozszerzył swoją ofertę o silniki benzynowe wśród, których odznaczają się takie jednostki jak M160, M281 czy M11. Mowa o silnikach zróżnicowanych pojemnościowo. Dwa pierwszego znaczenia są silnikami o pojemnościowych poniżej 1l. Zupełnym przeciwieństwem jest M111, który produkowany był do 2003r o pojemności od 1.8 do 2.3l.