Naprawa silników JCB

Szukają Państwo ekspertów od naprawy wysokoprężnych silników marki Iveco? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Naprawy silników tylko w NowyMotor

Nasz warsztat lokalizuje się na wjeździe do Jaktorowa ulokowano pod Grodziskiem Mazowieckim i Żyrardowem. W naszym warsztacie mogą Państwo:

– Naprawa silników JCB
– Diagnostyka techniczna
– Serwis silników, zarówno okresowych i regularny
– Dostęp do oryginalnych i zamiennych części silnikowych czy podzespołów
– Regeneracja silników/części/podzespołów
– Porady techniczne
– Zdalne naprawy u klientów

Zdalne naprawy, co oznaczają?

Terminem „zdalnych napraw” określamy prace serwisowe realizowane u klientów lub na terenie wskazanym przez Państwa. Wysyłamy ekipę NowyMotor z całym sprzętem. Na miejscu przeprowadzają diagnostykę i zajmują się silnikiem, żeby postawić go na nogi. Wcześniej ustalamy z Państwem termin, w trakcie rozmowy przeprowadzając krótki wywiad, żeby poznać detale zlecenia. Nie jest to nowa usługa. W taki sposób naprawiliśmy mnóstwo pojazdów morskich lub maszyn górniczych. Szczegóły ustalimy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Czy warto nas wybrać?

Oczywiście, że tak! Naprawy silników realizujemy terminowo oraz konkurencyjnie cenowo. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania wobec naszej pracy. Korzystamy z naszego wieloletniego fachu oraz nowoczesnych, sprawdzonych metod napraw. Dla Państwa pewności dodajemy kilkuletnie gwarancje.

Podstawowe informacje o silnikach JCB

Silniki JCB są wytworami Angielskiej firmy produkcyjnej, która zajmowała się produkcją maszyn budowlanych, dopiero z biegiem lat zajęła się produkcją silników otwierając nową grupę JCB POWER SYSTEM. Aby wprowadzenie nowej linii było doskonałe, zatrudniono w tym celu najlepszych brytyjskich konstruktorów jak i nawiązano współprace z takimi firmami jak Ricardo. Zostały one stworzone w technologii TIER3, dzięki której są one przyjazne dla środowiska poprzez ograniczenie emisji spalin. Wszystkie elementy są do siebie dobrane w taki sposób aby głośność pracy została ograniczona do zupełnego minimum. Należy wspomnieć o tym iż doskonale sprawują się one w pracy w ekstremalnych warunkach, takich jak praca w temperaturze -40 stopni celcjusza.

W dzisiejszych czasach najczęściej montowane są one w przemyśle budowniczych oraz rolnym. Głównie ograniczają się one do pojazdów budowlanych typu koparki jak i pojazdów rolnych np. kombajny ale także do maszyn przemysłowych np. sprężarki. Wykorzystywane są dodatkowo w agregatach i podnośnikach.

Co więcej o silnikach JCB?

W 2018 roku koncern JCB wprowadził na rynek nową generację koparke gąsienicowych – seria X. Koncern na realizację projektu przeznaczył aż 110mln funtów. Co kryje się za skrótem „Seria X”? Dziesiąta generacja koparek JCB cechuje się zmniejszeniem spalania paliwa o 15%, zwiększenie pojemności kabiny o tyle samo procent. Poprawie uległa wydajność sprzętu, odnotowując 10%. Waszą uwagę powinien przykuć fakt powiększonej kabiny. Dlaczego? Aktualna pojemność kabiny czyni ją jedną z największych na rynku, co z pewnością zostanie docenione przez pracowników.