Naprawa silników Diesel


Szukają Państwo specjalistów od napraw silników wysokoprężnych marki Diesel? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Co obejmuje naprawa silników w NowyMotor?

W okolicy nie znajdą Państwo takich ekspertów jak my. W naprawach silników Diesel specjalizujemy się od ponad 20 lat. Na terenie naszego warsztatu mogą Państwo dokonać:
– naprawa silników diesel
– okresowy i regularny serwis.
– diagnostyka silnika i podzespołów
– naprawa bezpośrednio u klienta
– części oryginalne i zamienne
– regeneracja podzespołów, turbosprężarek itp.
– czyszczenie silników
– sprawdzanie pomiaru ciśnienia sprężynowego
– remonty silników oraz wszelkie odnowy
– pełny serwis silników

Naprawy silników u klientów i w terenie

Jesteśmy jednym z nielicznych warsztatów, którzy oferują prace naprawcze i serwisowe w terenie, tu też u klientów. Jak to funkcjonuje? Zgłaszają sie do nas Państwo z problemem, opisują go pobieżnie, ustalamy termin i wstawimy się w wyznaczonym miejscu. Nasza ekipa zabiera ze sobą niezbędne przyrządy. Na miejscu dokonujemy oględzin, diagnozujemy przyczynę problemów i zabieramy się do prac, żeby przywrócić sprzęt do ładu i składu. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą formą naprawy silników Diesel, prosimy kontaktować się z nami telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego warto wybrać usługi serwisowe NowyMotor?

Jesteśmy warsztatem z długim stażem. Na rynku działamy od 2009 roku, wcześniej przez lata nabywając doświadczenie w innych warsztatach. Fach i profesjonalizm leżą w naszych rękach. Jesteśmy elastyczni, spełniamy wszelkie oczekiwania klientów. Pracujemy wyłącznie na nowych i sprawdzonych rozwiązaniach, gwarantujące skuteczność naszych prac. Nie wierzą w to Państwo? Prosimy dać nam szansę, a obiecujemy, że wykonamy prace na tip top. Na każda pracę serwisową Diesel udzielamy kilkuletnią gwarancję. Przypominamy, że do napraw podchodzimy indywidualnie do klientów. Nie bazujemy na schematach.

Podstawowe informacje o silnikach Diesel

Silniki Diesel zaliczają się do konstrukcji o zapłonie samoczynnym. Są z gatunku silników wysokoprężnych, które posiadają ciśnienie tłokowe na znacznie większym poziomie niż silniki niskoprężny. Charakteryzują się one spalaniem wewnętrznym przy którym nie jest wymagane żadne zewnętrzne źródło. Całość procesu odbywa się poprzez dostanie się do cylindry powietrza gdzie następuje wytrysk paliwa a następnie dochodzi do spalania w komorze spalanie temperatury w jego zapłonie. Zasługuję na szczególną uwagę gdyż poprzez zastosowanie danej technologii nie tylko zapewniona jest zupełna płynność i komfort jazdy ale także znacznie mniejsze spalanie.

Silniki te są bardzo polecane przez kierowców osobowych jak i ciężarowych cieszący się dobrą opinią na całym świecie. Główne zastosowanie silników możemy zauważyć w samochodach osobowych np. Audi czy Volvo. Polecane są przez kierowców szczególnie ze względu na doskonałą i bezpieczną pracę w ciężkich warunkach klimatycznych np. duża wilgoć gdzie silnik sprawuje się bez problemu

Co więcej o silnikach Diesel?

Koncern Diesel znany jest z produkcji wielu sprawdzonych modeli silników w kategoriach pojemnościowych 1600cm3 oraz 2000cm3. W pierwszej kategorii przytoczyć możemy takie modele jak VW 1.6 TDI, który dziś znajdziemy w takich autach jak VW Gold czy Passat. Silniki są niezawodne nawet przy dużych przebiegach. Są niezawodne choć część kierowców ma pewne zastrzeżenia jeżeli chodzi o wtryski. Przy 2000cm3 nie możemy nie wspomnieć o Volvo D5, która jest niesamowicie trwała oraz dopracowana. Warto dbać o silnik, gdyż naprawa 5-cylindrowej konstrukcji jest bardzo droga.