Naprawa silników Detroit


Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki Detroit? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Oferta warsztatu NowyMotor dotycząca silników Detroit

Specjaliści z NowyMotor mogą Państwu zapewnić obsługę z następującego zakresu:

– Naprawa silników Detroit
– Zamienne i oryginalne części do silników (sprowadzamy, montujemy)
– Prace modernizacyjne silników
– Przeprowadzenie pełnej diagnostyki
– Czyszczenie silników, części, podzespołów
– Okresowy i regularny serwis silników Detroit
– Doradztwo obejmujące techniczne aspekty itp.
– Większe naprawy oraz drobne
– Naprawy silników u klienta

Naprawy silników u Państwa

Zakres świadczonych usług rozszerzyliśmy o naprawy silników Detroit realizowane bezpośrednio u klientów. Jak to działa? Umawiamy się na konkretny dzień i godzinę, przyjeżdża nasza ekipa, przeprowadzamy diagnostykę i przystępujemy do pracy. Wstępny wywiad przeprowadzamy z Państwem na etapie rozmowy telefonicznej lub e-mailowej, żebyśmy zorientowali się w temacie. Są Państwo zainteresowani tą formą? Prosimy kontaktować się z nami pod 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego nasz warsztat?

Już spieszymy z odpowiedzią. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, terminowo realizujemy naprawy, nie naciągamy tylko uczciwie podchodzimy do klienta szerząc pełne doradztwo itd. Remonty silników Detroit i wszelkie naprawy realizuje doświadczona i zdolna ekipa działająca na nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązaniach. Stale poszerzamy grono zadowolonych klientów. Zapraszamy Państwa do dołączenia do tego grona!

Podstawowe informacje o silnikach Detroit

Silniki Detroit są produkowane przez firmę Detroit Diesel Corporation, która specjalizuje się od wielu lat w produkcji silników średnich oraz ciężkich w technologii Diesel, która są bardzo często stosowane w środkach transportowych. Produkowane są w technologii Power Back, dzięki której osiągają one maksymalne obroty przy minimalnych spalaniu paliwa. Do tego są równie popularne co silniki Deutz z serii Detroit S60, która składa się w 6 cylindrów umieszczonych rzędowo, które wykorzystywane są głównie w przemyśle morskim.

Najczęściej dane silniki wykorzystywane są w pojazdach osobowych jak i ciężarowych Bardzo często montowane są w autobusach takich marek jak: Setra czy Mercedes. Wspomniana wcześniej seria S60 znajduje swoje zastosowanie dodatkowo w aplikacjach przemysłowych np. maszyny produkcyjne

Co więcej o silnikach Detroit?

Koncern Detroit podzielony jest na dwie części: Rolls-Royce power Systems AG specjalizujący się w silnikach typu off-higway. Drugim koncernem jest Daimler AG produkujący silniki on-highway.

Detroit jest popularnym i uznanym koncernem w branży motoryzacyjnej. Na dzień dzisiejszy współpracuje z nimi wiele popularnych marek np. Mercedes, Freightliner czy Setra. Współpraca tyczy się na montowaniu silników oraz ich podzespołów w samochodach osobowych, ciężarowych, a nawet autobusach.