Naprawa silników Volvo


Szukają Państwo specjalistów od napraw silników wysokoprężnych marki Volvo? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Co obejmuje naprawa silników w NowyMotor?

Naprawa silników wysokoprężnych na terenie warsztatu NowyMotor to chleb powszedni. Przez 12 lat zreperowaliśmy tysiące silników o czym poświadczą zadowoleni klienci, powracający do nas z nowymi tematami. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować przyczynę awarii i ją naprawić, w trakcie serwisu przyglądając się pozostałym podzespołom. Nasz serwis Volvo uwzględnia następujące działania:

– Naprawa silników Volvo nowszej i starszej generacji.
– Przeprowadzenie diagnozy silnika.
– Ocena techniczna działania silnika oraz podzespołów.
– Wykonujemy regularne przeglądy
– Sprowadzamy i montujemy oryginalne części np. podzespoły, filtry, uszczelki itp.
– Oferujemy części zamienne na życzenie klientów.
– Wymiana podzespołów.
– Czyszczenie części silnikowych, chłodnic itp.
– Regeneracja turbosprężarek, części silnikowych itp.
– Prace typowo spawalnicze
– Indywidualne podejście do klienta i kosztorys.
– Kompleksowy serwis i remont silników Volvo.
– Stacjonarna naprawa silników Volvo oraz poza miejscem warsztatu – wyjazdy do klientów na terenie Polski i za granicą (należy kontaktować się z nami z wyprzedzeniem).

Remonty silników u klienta (poza warsztatem)

Część napraw realizujemy wyjazdowo, poza naszym warsztatem. W swoim portfolio odnotowaliśmy m.in. naprawy silników wysokoprężnych maszyn statkowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą naprawy silnika, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym serwisem Volvo. Znajdziemy dogodny dla Państwa termin. Wyjazdy serwisowe zapewniamy na terenie Polski oraz za granicą. Naprawiając silniki u Państwa gwarantujemy m.in.
– Pełną diagnostykę silnika
– Wymianę części/podzespołów oraz ich naprawę
– Wykonanie wszelkich pomiarów czy inspekcji termowizyjnej

Dlaczego warto wybrać nasz serwis silników Volvo?

Specjalizujemy się w remontach silników wysokoprężnych Volvo od 2009 roku. Warsztat ulokowany jest na wjeździe do Jaktorowa położonego blisko autostrady, więc dojazd do naszej placówki jest bezproblemowy i szybki. Na miejscu czeka na Państwa wyspecjalizowana kadra zajmująca się w pocie czoła najdrobniejszymi awariami. W pracy bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach oraz nowoczesnej technologii. Wszystko to wpływa na jakość i czas realizowanych napraw.

Niezależnie od usterki i skali problemu, oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo obejmujące nawet dobór części czy metod napraw. Nie ściemniamy, stawiamy na szczere i uczciwe podejścia do klienta.

Podstawowe informacje o silnikach Volvo

Silniki Volvo zaliczają się do czołowych marek silników, które są niezawodne w działaniu oraz mają niezwykłe osiągi. Tworzone są przez firmy Volvo oraz Volvo Penta, które specjalizują się tworzeniem części i silników do łodzi turystycznych i maszyn budowlanych. Obecnie posiadają najpopularniejszą markę na całym świecie dzięki zastosowaniu przez nich nowych sposobów technologicznych oraz rozwiązań, które pomogły aby ich silniki posiadały ogromne parametry techniczne. Wyroby od tej marki charakteryzują się minimalnym wpływem na środowisko co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjniejszymi na rynku. Markę na rynku odznacza to iż doskonale połączyli oni w swoich maszynach maksymalne obroty z niskim spalaniem jak i emisją spalin

Silniki Deutz oraz Volvo stosowane są głównie w maszynach budowlanych, drogowych oraz przemysłowych. Bardzo często można spotkać wykorzystywanie ich w agregatach jak i zwykłych pojazdach osobowych, które zaliczają się do liderów wśród marek samochodowych. Silniki Deutz oraz Volvo stosowane są głównie w maszynach budowlanych, drogowych, przemysłowych czy łodziach i statkach. Bardzo często można spotkać wykorzystywanie ich w agregatach jak i zwykłych pojazdach osobowych, które zaliczają się do liderów wśród marek samochodowych

Co więcej o silnikach Volvo?

Firma Volvo zaczęła produkować silniki wysokoprężne oznaczając jest symbolami: D3, D4 oraz D5. Literka „D” symbolizuje silniki napędzane Dieselem. Przypisane cyferki szereguję silniki pod względem mocy. Eksperci podkreślają, że silniki D3 oraz D4 są do siebie bardzo podobne. Charakteryzują się precyzyjnym dawkowaniem paliwa dostosowanym do aktualnego obciążenia pojazdu. Istotną rolę odgrywa zastosowane technologia „start&stop” odpowiedzialna za zmniejszenie poziomu spalania. Niestety silniki nie są pozbawione wad, a wśród nich wyszczególnia się awaryjną uszczelkę głowicy. Większe grono sympatyków zyskały silniki D5, które przez wielu sa określane jako mało awaryjne zapewniając kulturę pracy oraz niski poziom spalania. Decydując się na D5 musicie restrykcyjnie przestrzegać wymogów producenta. Bardzo szkodliwa może okazać się niewskazana przez producenta higiena pracy czy też stosowania paliwa niskiej jakości.