Naprawa silników Komatsu

Szukają Państwo ekspertów od naprawy wysokoprężnych silników marki Komatsu? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Naprawy silników Komatsu w NowyMotor

Szukają Państwo ekspertów, którzy od ręki przyjmą silnik Komatsu do naprawy? Zatem trafili Państwo w dziesiątkę. Pełna oferta uwzględnia następujące czynności:

– Naprawa silników Komatsu
– Dostęp do oryginalnych i zamiennych części silników, podzespołów.
– Regularny przegląd/serwis
– Diagnostyka i analiza techniczna
– Modernizacje silników ku poprawieniu ich osiągów
– Czyszczenie silników
– Regeneracja części
– Zdalne naprawy silników u klientów
– Profesjonalne doradztwo
– Czegoś nie wymieniliśmy? Prosimy dzwonić. Dogadamy się!

Naprawiamy u klientów!

Większość napraw realizujemy w Jaktorowie, na terenie naszego warsztatu. Nie wszystkie. Przyjmujemy również zlecenia napraw wyjazdowych. Co to oznacza? Wysyłamy naszą ekipę z narzędziami, która dokona naprawę u Państwa na wskazanym terenie. W taki sposób zrealizowaliśmy remonty silników i innych usterek w pojazdach morskich czy górniczych. Interesuje Państwa ta forma naprawy? Szczegóły i termin ustalimy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego my?

Jest wiele zalet naszego warsztatu. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć doświadczenie i kompetencje naszych serwisantów, cena (zawsze konkurencyjna, do klientów podchodzimy wyłącznie indywidualnie) oraz terminowość (gwarancja terminowej naprawy, nigdy się nie ociągamy w pracy!). Prawie byśmy zapomnieli – na każdą naprawę udzielamy kilkuletniej gwarancji. Jej długoś zależy od rodzaju wykonanych napraw. Te szczegóły również ustalimy w trakcie rozmów.

Podstawowe informacje o silnikach Komatsu

Silniki Komatsu są dziełem Japońskiej firmy produkcyjnej, która zawdzięcza swoją popularność poprzez świetne wyniki działania danych silników w praktyce. Na początku firma zajmowała się produkcją maszyn budowlanych jednak z biegiem lat zajęli się silnikami przemysłowymi. Podobną budową charakteryzują się silniki Volvo. Komatsu chcąc polepszać działania swoich dzieł, przeprowadza regularne badania dzięki którym coraz efektywniej ograniczają emisję spalin oraz dźwięku jak i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko. Firma działa na rynku od wielu lat przez, które zdobyła sympatię wielu kierowców i cieszy się dziś dobrą opinią.

Obecnie silniki wykorzystywane są w pojazdach górniczych oraz przemysłowych. Najczęściej montowane są w koparkach kołowych i gąsienicowych jak i wózkach widłowych. Swoje zastosowanie również znajdują w pojazdach budowlanych typu koparki lub spycharki

Co więcej o silnikach Komatsu?

Produkty Komatsu obecnie są bardzo popularne na świecie. Dlaczego? Podstawowym powodem jest ich niezawodność wśród maszyn budowlanych, jednak większą zasługę możemy wskazać wśród silników przemysłowych np. górniczych. Japoński koncern regularnie prowadzi testy nad nowymi rozwiązaniami pod kątem ograniczenia hałasu czy spalania paliwa. Wielu ekspertów zgadza się, że silniki Komatsu wyprzedzają normy pod kątem ograniczania emisji spalania, które regularnie są zmieniane. Produkty Komatsu najczęściej znajdziemy wśród maszyn jak: koparki gąsienicowe, kruszarki, ładowarki kołowe czy nawet wózki widłowe.