Naprawa silników Liebherr

Podstawowe informacje

Silniki Liebherr produkowane są na światową skalę przez Niemiecki koncern, który tworzy swoje silniki w oparciu o technologię TIER4, który odnosi się do emisji spalin. Ograniczenie emisji spalin sprawia, że stały się one przyjaźniejsze dla środowiska dzięki ograniczeniu spalania jak i wytwarzanego hałasu. Liebherr zastosował układ wytryskowy Cummins oraz nowoczesne oprogramowanie silnikowe, które wpłynęło pozytywnie na samą pracę, gdyż mogły one bez problemu pracować na najwyższych obrotach z zachowaniem świetnego stanu.

Zazwyczaj montowane są w maszynach przemysłowych oraz budowlanych. Można tutaj wyróżnić ciężkie pojazdy budowlane typu betoniarki, koparki oraz maszyny dźwigowe typu dźwigi i podnośniki.

Nasza oferta

Do podstawowych działań warsztatu NowyMotor zalicza się:

  • naprawa silników liebherr
  • – przeglądy techniczne pod każdym kątek
  • – generalne remonty
  • – sprowadzanie i montowanie oryginalnych jak i zamiennych części od producentów
  • – pełny serwis wraz z dokonywaniem napraw wszystkich podzespołów silnikowych


  Co więcej o silnikach Liebherr?

  Niemiecki koncern powstał w roku 1949r. Jako fundament firmy wpisały się żurawie więzowo obrotowe, które były dość proste w montażu, a przede wszystkim atrakcyjne pod względem cenowym. Liebherr swoimi rozwiązaniami zapisał się w kartach przedsiębiorczych jako jeden z największych producentów maszyn budowlanych zatrudniający ponad 30tyś pracowników na całym świecie.