Naprawa silników Liebherr

Szukają Państwo ekspertów od naprawy wysokoprężnych silników marki Liebherr? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Oferta NowyMotor w detalach

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. Oferujemy kompleksowy wachlarz napraw silników uwzględniający czynności jak:

– Naprawa silników Liebherr
– Przeglądy techniczne
– Pełne remonty silników
– Dostęp do oryginalnych i zamiennych części silników i podzespołów
– Większe i drobne naprawy
– Modernizacje silników/części/podzespołów
– Naprawy realizowane wyjazdowo
– Techniczne doradztwo
– Diagnostyka

Naprawy wyjazdowe, czyli?

Racja, nie wyjaśniliśmy tego od razu. W naszym warsztacie naprawiamy silniki również wyjazdowo. Są to prace, na które umawiamy się wcześniej telefonicznie lub e-mailowo. Nasza ekipa diagnozuje u Państwa przyczynę problemu i naprawia go z dysponowaniem odpowiednimi narzędziami. Jeżeli nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem wyjazdowo, zabierzemy silnik do nas (bez dodatkowych kosztów). W ten sposób naprawiliśmy mnóstwo silników maszyn od maszyn górniczych czy morskich. Są Państwo zainteresowani taką formą usług naszego serwisu? Prosimy kontaktować się telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Kilka powodów, dlaczego my?

Nie będziemy owijać w bawełnę – terminowi, doświadczeni, nie ściemniamy, kompleksowe naprawy nie wymagające dodatkowych środków, nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, chętnie udzielamy informacji i doradzamy.

Podstawowe informacje o silnikach Liebherr

Silniki Liebherr produkowane są na światową skalę przez Niemiecki koncern, który tworzy swoje silniki w oparciu o technologię TIER4, który odnosi się do emisji spalin. Ograniczenie emisji spalin sprawia, że stały się one przyjaźniejsze dla środowiska dzięki ograniczeniu spalania jak i wytwarzanego hałasu. Liebherr zastosował układ wytryskowy Cummins oraz nowoczesne oprogramowanie silnikowe, które wpłynęło pozytywnie na samą pracę, gdyż mogły one bez problemu pracować na najwyższych obrotach z zachowaniem świetnego stanu.

Zazwyczaj montowane są w maszynach przemysłowych oraz budowlanych. Można tutaj wyróżnić ciężkie pojazdy budowlane typu betoniarki, koparki oraz maszyny dźwigowe typu dźwigi i podnośniki.

Co więcej o silnikach Liebherr?

Niemiecki koncern powstał w roku 1949r. Jako fundament firmy wpisały się żurawie wiązowo obrotowe, które były dość proste w montażu, a przede wszystkim atrakcyjne pod względem cenowym. Liebherr swoimi rozwiązaniami zapisał się w kartach przedsiębiorczych jako jeden z największych producentów maszyn budowlanych zatrudniający ponad 30tyś pracowników na całym świecie.