Naprawa silników Hanomag

Szukają Państwo ekspertów od naprawy silników wysokoprężnych marki Hanomag? Zapraszamy do naszego warsztatu mieszczącego się w Jaktorowie na Paderewskiego 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty! Więcej informacji udzielamy telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Naprawy silników w warsztacie NowyMotor obejmują

Są Państwo zainteresowani naprawami silników Hanomag? Idealnie trafiliście. Na terenie naszego zakładu zrealizują Państwo:

– Naprawa silników Hanomag
– Regularne i okresowe serwisy
– Dostęp do oryginalnych i zamiennych części
– Wymiana podzespołów
– Pełna diagnostyka
– Doradztwo specjalistyczne i techniczne
– Naprawa u klienta
– Czyszczenie silników
i wiele więcej

Serwisujemy silniki u klientów!

Dobrze przeczytali Państwo. Brak możliwości dostania się do nas? Nic straconego. Możemy wysłać do Państwa nasza ekipę ze sprzętem, która wykona oględziny silnika u Państwa i naprawią. O 2 lat wykonujemy zlecenia wyjazdowe m.in. naprawy silników pojazdów morskich. Jeżeli interesuje Państwa ten model naprawy, prosimy kontaktować się telefonicznie 606 478 336 lub e-mailowo biuro@nowymotor.pl.

Dlaczego warto nas wybrać?

Remonty silników przeprowadzamy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalny, nowoczesny sprzęt sprawdzony w boju. Naprawy prowadzą wykwalifikowani specjaliści, regularnie poszerzający doświadczenie i kompetencje poprzez udziały w szkoleniach. Naprawy realizujemy terminowo i uczciwie, bez naciągania na pieniądze. Do klientów podchodzimy indywidualnie, co odczują Państwo po konkurencyjnych stawkach czy naszym doradztwie. Wspominaliśmy o elastyczności? Jak mało, który serwis Hamonag, słuchamy potrzeb naszych klientów starając się je zrealizować zgodnie z oczekiwaniami. Szanujemy Państwa czas i pieniądze, zapraszamy od odwiedzin nas w Jaktorowie! (prosty dojazd od strony Żyrardowa).

Podstawowe informacje o silnikach Hanomag

Silniki Hanomag zaliczają się do liderów wśród silników wysokoprężnych wywodzących się z marki Niemieckiej. Firma zaczęła produkcję tego typu silników już w 1835 roku gdzie na początku zaczynali od maszyn parowych. Obecnie silniki Hanomag są produkowane na światową skalę i zasilają takie pojazdy jak maszyny budownicze czy samochody ciężarowe. Pracownikom Hanomagu udało się przez tyle lat prowadzenia swojej działalności dostosować silniki do potrzeb branż budowniczych w taki sposób aby pracowały na wysokich obrotach przy minimalizowaniu spalaniu jak i obciążenia. Należy zaznaczyć, że remonty silników wymagają od nas sporej wiedzy, gdyż stryktura znacznie odbiega od marek konkurencyjnych. Wybór tej marki na pewno przyda się nie jednemu z nas.

Ciekawostki o Hanomag

Hanomag znany jest z produkcji silników oraz pojazdów od lat 1835r. Niemniej jeden z pojazdów, który zapisał się na kartach historii, jest Hanomag 2/10 PS wyprodukowany w latach 1925-1928. Małolitrażowy samochód nazywany był „Kommissbrot” ze względu na jego kanciastą karoserię. Pojazd nie osiągał piorunującej predkości. Jego maksymalny próg wynosił do 60km/h. Powodem był silnik o niskiej pojemności wynoszący około 502cm3. Rozwiązanie miało swoje pozytywne strony. Hanomag 2/10 PS został uznany za pojazd o rekordowo niskim zużycia paliwa przez II wojną światową. Pojemność silnika umożliwiała spalenie do 4 litrów na 100km.